Zara – nowości na wiosnę

Nowe produkty wprowadziła do swoich sklepów marka Zara. Wśród nich jest najwięcej marynarek oraz żakietów, które utrzymane są w jasnych kolorach, dominujących w tym sezonie. Oprócz tego Zara zachęca do noszenia kamizelek, nieco zapomnianych przez dzi

Nowe produkty wprowadziła do swoich sklepów marka Zara. Wśród nich jest najwięcej marynarek oraz żakietów, które utrzymane są w jasnych kolorach, dominujących w tym sezonie. Oprócz tego Zara zachęca do noszenia kamizelek, nieco zapomnianych przez dzisiejszą modę. Warto także zwrócić uwagę na sukienki, które utrzymane są w jednolitej kolorystyce lub z motywem kwiatowym, bogatym w kolory.

 

Z najnowszą ofertą salonów Zara można zapoznać się na stronie internetowej pod adresem http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pl/pl/zara-seu-S2013/363008/NOWO%C5%9ACI . Znajdzie się tu ubrania na sezon wiosenny oraz letni, tym bardziej, że w ofercie jest sporo zwiewnych i lekkich propozycji bluzek oraz sukienek. Oprócz tego w ofercie pojawiły się także torebki, buty oraz biżuteria.

Komentarze