Zakupy z odroczoną zapłatą w salonach WITTCHEN

W salonach internetowych WITTCHEN możesz skorzystać z wyjątkowej oferty – zrób zakupy już teraz, a zapłacisz za nie dopiero za 21 dni lub w opcji płatności rozłożonej na raty. Jak to możliwe? Marka wprowadziła do swojej oferty program PayPo, któr

W salonach internetowych WITTCHEN możesz skorzystać z wyjątkowej oferty – zrób zakupy już teraz, a zapłacisz za nie dopiero za 21 dni lub w opcji płatności rozłożonej na raty. Jak to możliwe? Marka wprowadziła do swojej oferty program PayPo, który umożliwia odroczenie płatności za zakupy.

Innowacyjna metoda płatności, jaką oferują sklepy internetowe WITTCHEN to zupełna nowość. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych Klientów, którzy chcą nabywać rzeczy szybko i bez ograniczeń, a płacić za nie dopiero wtedy, gdy będą mieli dostateczną ilość gotówki na swoim koncie. Komfortowe zakupy na warunkach Klientów są teraz jak najbardziej możliwe. Zapłatę za zakupy zrobione w sklepach internetowych marki WITTCHEN można wykonać po 21 dniach od daty dokonania zakupu lub w wygodnych ratach.

Opcja zapewnia duże zadowolenie z zakupów i pozwala na wyposażenie szafy w niezbędne rzeczy.

Na stronie https://www.wittchen.com/kup-teraz-zaplac-pozniej?int_c=paypo&int_i=ban-graf znajdziesz szczegóły dotyczące tej oferty.

Komentarze