Z kartą TATUUM GENERATION taniej

Zabierz swoją mamę na zakupy. Jeżeli posiadasz kartę TATUUM GENERATION, w salonach Tatuum z okazji Dnia Matki kupisz wszystkie produkty (oprócz obuwia) z aktualnej kolekcji -26% taniej. Promocja obowiązuje od 16 do 26 maja 2019 roku. Marka Tatuum

Zabierz swoją mamę na zakupy. Jeżeli posiadasz kartę TATUUM GENERATION, w salonach Tatuum z okazji Dnia Matki kupisz wszystkie produkty (oprócz obuwia) z aktualnej kolekcji -26% taniej. Promocja obowiązuje od 16 do 26 maja 2019 roku.

Marka Tatuum działa na rynku od ponad 20 lat. Proponuje ubrania dla kobiet i mężczyzn, które odznaczają się współczesną klasyką. Wiele modeli z jej kolekcji trzeba po prostu mieć, aby szafa była w każdym calu dopełniona i zawierała potrzebne rzeczy. Miks oryginalnych kolorów, ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz sprawdzone kroje do wyznaczniki tej marki. Kolekcje Tatuum są oryginalne, eleganckie, ale jednocześnie mają w sobie niepowtarzalny sportowy luz, dzięki któremu każdy może czuć się w wybranych ubraniach po prostu komfortowo. Naturalność i prostota jest kluczem do stworzenia marki idealnej praktycznie dla każdego. Taka właśnie jest marka Tatuum.

Wejdź na https://zakupywm1.pl/m1-krakow/promocje/dzien_matki_26_na_wszystko/4911, aby dowiedzieć się więcej o promocji z okazji Dnia Matki.

Komentarze