Wyprzedaż do -25% dla Klubowiczów CCC

Od 23 do 28 lipca w sklepach CCC obowiązuje -25% na klapki, sandały, espedryle, trampki, torebki, torby i walizki dla wszystkich osób posiadających kartę CCC. Promocja dotyczy zarówno produktów przecenionych i nieprzecenionych. Chcesz wzbogaci

ccc-wyprzedaz

Od 23 do 28 lipca w sklepach CCC obowiązuje -25% na klapki, sandały, espedryle, trampki, torebki, torby i walizki dla wszystkich osób posiadających kartę CCC. Promocja dotyczy zarówno produktów przecenionych i nieprzecenionych.

Chcesz wzbogacić swoją szafę o nową parę butów, torebkę lub walizkę? Teraz jest najlepsza okazja. W końcu CCC nie tak często uruchamia aż tak atrakcyjne promocje, jak ta. 25% to sporo, szczególnie, że można kupić także rzeczy już przecenione, co jeszcze bardziej potęguje efekt promocji. Asortyment jest bardzo bogaty, dlatego można będzie kupić obuwie, które świetnie sprawdzi się zarówno teraz, jak i w przyszłym sezonie. Najważniejsze jest to, że buty i torebki proponowane przez CCC odznaczają się wysoką jakością, świetnym wykonaniem, a także wygodą w użytkowaniu. Takie produkty po prostu warto kupować.

Na stronie https://ccc.eu/pl/dla-klubowiczow?clickId=2763 znajduje się cała oferta promocyjna, z którą bez żadnych problemów można się zapoznać.

Komentarze