Wielka promocja w House

Jeśli jeszcze nie macie świątecznych prezentów, to warto wybrać się do Housa, bo właśnie trwa promocja. Jest to idealna okazja do promocyjnych zakupów przedświątecznych. Promocja w House potrwa do 8 grudnia 2013 i obowiązuje tylko w sklepach marki H

Jeśli jeszcze nie macie świątecznych prezentów, to warto wybrać się do Housa, bo właśnie trwa promocja. Jest to idealna okazja do promocyjnych zakupów przedświątecznych.

Promocja w House potrwa do 8 grudnia 2013 i obowiązuje tylko w sklepach marki House. Niestety promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi i podczas zakupów należy dokonać wyboru, z której promocji chce się skorzystać. Zatem, do 8 grudnia 2013, można kupić w promocji: spódnice, żakiety, koszule męskie, swetry męskie.

Promocją objęty jest aktualnie obowiązująca kolekcja. Dodatkowo będąc w Housie można skorzystać z promocji na wszystkie buty i akcesoria, dzięki której zaoszczędzi się aż 40% ih wartości. Promocja ta również będzie trwać do 8 grudnia. Szczegóły pod adresem: http://www.house.pl/zrob-sobie-prezent .

Komentarze