W Promod także wyprzedaż trwa!

 W sklepach marki Promod można znaleźć asortyment przeceniony od 30 do nawet 60%! Każdy, kto chce upolować coś ciekawego musi się śpieszyć, ponieważ ilość asortymentu podlegającego wyprzedaży jest ograniczona. Z wyprzedawanym asortymentem można zapoz

 W sklepach marki Promod można znaleźć asortyment przeceniony od 30 do nawet 60%! Każdy, kto chce upolować coś ciekawego musi się śpieszyć, ponieważ ilość asortymentu podlegającego wyprzedaży jest ograniczona. Z wyprzedawanym asortymentem można zapoznać się tutaj: http://www.promod.eu/special-offer/index.html .

Osoby zainteresowane ubraniami w pastelowych kolorach mogą sprawdzić ubrania z najnowszej kolekcji, które znajdują się na tej stronie: http://www.promod.eu/shop/cool-pastels.html . Dominują tutaj biele, kremy i beże, choć znajdzie się sporo również delikatnego błękitu. To właśnie te kolory będą królować na ulicach tego wiosenno-letniego sezonu, więc warto bliżej przyjrzeć się ofercie marki Promod oraz stylizacjom, jakie Promod promuje w tym sezonie.

Komentarze