Trzecia para 50% taniej przy zakupie zestawu rajstopy i pończochy w Calzedonia

Trzecia para 50% taniej przy zakupie zestawu rajstopy i pończochy w Calzedonia

Calzedonia wie, jak rozpieszczać swoje klientki. Przygotowała promocję specjalną podczas której kupując zestaw rajstop i pończoch z kolekcji Basic i Fasion, trzecią parę otrzymasz 50% taniej. Rabat naliczany jest od najtańszego produktu. Skorzysta

Calzedonia wie, jak rozpieszczać swoje klientki. Przygotowała promocję specjalną podczas której kupując zestaw rajstop i pończoch z kolekcji Basic i Fasion, trzecią parę otrzymasz 50% taniej. Rabat naliczany jest od najtańszego produktu.

Skorzystaj z okazji i kup wyjątkowe rajstopy i pończochy Calzedonia w dużo niższej niż zwykle cenie. Korzystając z oferty specjalnej, przy zakupie trzech produktów, najtańszy otrzymasz za 50% ceny. To się nazywają rozsądne i niezwykle dobrze przemyślane zakupy. A rajstopy i pończochy marki Calzedonia są jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, atrakcyjne, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Do nabycia są w różnych wzorach i kolorach, dlatego każda z pań znajdzie propozycję odpowiednią dla siebie. Proponowane rajstopy są zarówno we wzory, jak i gładkie, dlatego dla każdego coś dobrego. Stawiając na wysoką jakość można wiele zyskać.

Na stronie https://pl.calzedonia.com/category/kobieta/rajstopy-i-ponczochy/pc/50118/50163.uts znajdziesz wszystkie propozycje, jakie przygotowała dla swoich klientek marka Calzedonia odnośnie aktualnej promocji.

Komentarze