Torebka też ma znaczenie!

Jeśli myślisz, że torebka, którą nosisz nie ma wpływu na walory twojej sylwetki przy wzrokowym jej postrzeganiu, to jesteś w błędzie. Ona także może być źle dobrana do twojej figury tak samo jak spodnie lub spódnica. Dlatego poznaj kilka trików, kt

Jeśli myślisz, że torebka, którą nosisz nie ma wpływu na walory twojej sylwetki przy wzrokowym jej postrzeganiu, to jesteś w błędzie. Ona także może być źle dobrana do twojej figury tak samo jak spodnie lub spódnica. Dlatego poznaj kilka trików, które pozwolą Ci wpłynąć na Twój wygląd i nadać mu więcej smukłości.

Jeśli należysz do kobiet, które posiadają nieco puszystsze kształty, to zdecydowanie musisz unikać wielkich toreb. One będą Ci dodawać kilogramów. Wbrew pozorom wielka torba nie zasłoni większego ciała

, a doda jeszcze więcej kilogramów. W tym przypadku bardzo ważne jest, aby torebka była nie za duża i nie za mała, jednym słowem nawiązująca do klasycznych wzorów. Musi również kończyć się na wysokości talii. Unikać należy dłuższych pasków przez co torba może sięgać do bioder, a to z kolei może zachwiać całą sylwetkę. Dlatego też dobrym wyborem będą torby wąskie i wysokie, pozbawione szerokich podstaw.

W przypadku Pań o wysokim wzroście, należy unikać wielkich toreb, ale te najmniejsze też mogą być problematyczne. Zdecydowanie najlepsze będą klasyczne torebki w średniej wielkości, które w tym przypadku także powinny kończyć się w linii talii.

Wysokie kobiety mają większą dowolność, tak jak osoby szczupłe. One w zasadzie mogą nosić każdy typ torebki. Bardzo dobrze do takich sylwetek pasują wielkie torby, jak i małe torebki na długich paskach – kopertówki. Tutaj

można szaleć do woli z wyborem odpowiedniego modelu dla siebie, tym bardziej że każdy będzie dobrze wyglądać przy tej sylwetce.

Osoby, które mają szerokie biodra niestety nie mają takiej dowolności. W ich przypadku należy odwrócić uwagę od linii bioder, a dobrze by było pamiętać że zakończenie torebki w linii talii nie zawsze musi się dobrze prezentować. Dobrze będę te kryteria spełniać torebki z krótkim paskiem, ale niekoniecznie muszą one należeć do tych najmniejszych. Przede wszystkim nie powinny

 

posiadać dużych i wyraźnych ozdób, które mogą niepotrzebnie przyciągać wzrok w stronę bioder i dodatkowo optycznie je powiększać.

Wybór właściwej torebki nie należy do najprostszych, dlatego też przy jej kupnie nigdy nie należy się śpieszyć oraz dokonywać pochopnych wyborów. Zakup ten musi być przemyślany i pod uwagę musi być także wzięta reszta garderoby, którą się nosi na co dzień. Całość musi stanowić dobre połączenie, dzięki któremu możliwe będzie zakrycie lub zniwelowanie miejsc problematycznych w danej sylwetce.

Komentarze