Stylowo na wiosnę, czyli połączenie bieli i czerni

Wiosna 2013 w modzie z jednej strony ma być kolorowa, a z drugiej klasyczna. To właśnie połączenie bieli i czerni jest w tym sezonie wiosennym najmodniejsze. Dzięki niemu można pięknie wymodelować sylwetkę, jak również wprowadzić sporo elegancji do c

Wiosna 2013 w modzie z jednej strony ma być kolorowa, a z drugiej klasyczna. To właśnie połączenie bieli i czerni jest w tym sezonie wiosennym najmodniejsze. Dzięki niemu można pięknie wymodelować sylwetkę, jak również wprowadzić sporo elegancji do codziennego ubioru. Najwięksi projektanci światowych marek zgodnie przyznają, że w tym sezonie czerń i biel będzie nadawać się na każdą okazję.

Modne będą połączenia klasyczne, gdzie dominują jednokolorowe stroje, ale przede wszystkim modne będzie wszystko to, co ma kratkę, szachownicę, paski – oczywiście w połączeniu czarni i bieli. Wzory geometryczne również będą mile widziane, niezależnie od tego czy będą mieć one duże czy małe elementy.

Fascynacja czernią trwa od lat, co już w modzie uznawane jest za klasykę. Ale futurystyczne wzory w zestawieniu z bielą, to już propozycja na ten sezon.  Jest to nowy styl, który promuje m.in. Louis Vuitton, Dolce&Gabbana, Prada, czy też Saint Laurent. Warto zapoznać się z propozycjami tych projektantów, które mogą być bardzo dobrymi modowymi inspiracjami.

Komentarze