Ralph Lauren – wiosenna kolekcja torebek

Wiosną jednym z najważniejszych dodatków do torebka i doskonale o tym wie marka Ralph Lauren, które oferuje bogaty zestaw propozycji torebek na sezon wiosna – lato. Wśród nich znajdują się utrzymane w stonowanej kolorystyce, które pasować będą do zaw

Wiosną jednym z najważniejszych dodatków do torebka i doskonale o tym wie marka Ralph Lauren, które oferuje bogaty zestaw propozycji torebek na sezon wiosna – lato. Wśród nich znajdują się utrzymane w stonowanej kolorystyce, które pasować będą do zawsze modnych beży, bieli oraz brązów. Oprócz tego osoby lubiące zabawę kolorem, mogą wybierać wśród odważnych kolorów, a wśród nich jest np.: żółć, marynarski granat, róż, błękit oraz czerwień.

Z kolekcja torebek od marki Ralph Lauren można zapoznać się na stronie http://www.ralphlauren.co.uk/family/index.jsp?categoryId=4047591&size=99&cp=3979771.3989731.4047591&ab=ln_women_accessories_handbags . Z pewnością znajdą tu coś dla siebie panie lubiące klasyczne wzory, jak również modele łamiące dotychczasowe wyobrażenia o torebce. Aby dodać sobie stylu i szyku, warto również skorzystać z okazji i sprawdzić, który z zapachów marki Ralph Lauren będzie najbardziej odpowiedni na nadchodzącą wiosnę i lato.

Komentarze