Rabaty na skarpetki w Coccodrillo

Kupując zestawy skarpetek możesz zyskać wiele. Przy zakupie 2 sztuk otrzymujesz rabat 20%, a przy zakupie trzech par aż 30% rabatu. Promocja dotyczy także już przecenionych skarpet. Szeroki wybór skarpet, jaki proponuje marka Coccodrillo spraw

coccodrillo

Kupując zestawy skarpetek możesz zyskać wiele. Przy zakupie 2 sztuk otrzymujesz rabat 20%, a przy zakupie trzech par aż 30% rabatu. Promocja dotyczy także już przecenionych skarpet.

Szeroki wybór skarpet, jaki proponuje marka Coccodrillo sprawia, że można będzie wzbogacić szafę dziecka o dodatkowe pary skarpet. Akurat tej części garderoby nigdy nie dość. W ramach promocji, można miksować zarówno rozmiary, jaki i kolory skarpet. Ponadto, w ramach jednego zestawu można kupić zarówno skarpety dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Nie ma to znaczenia. Warunki promocji są na tyle elastyczne, że nie będzie żadnego problemu ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu. Wybór skarpet jest naprawdę bardzo duży, dlatego warto zdecydować się na propozycje dostosowane do potrzeb.

Wszystkie produkty, które są do nabycia w ramach tej promocji znajdziesz na stronie https://pl.coccodrillo.eu/p/skarpetki-2-pary-20-30-pary-30-1353-pk?name=skarpetki-2-pary-20-30-pary-30&info=SklepPLBannerMH2.

Komentarze