Promocja wzrasta z 30 do 50% w DEICHMANN

Posiadasz kartę DEICHMANN PLUS? Obecnie możesz kupić wiele produktów z oferty tego sklepu obuwniczego nie 30% taniej, ale aż 50% taniej! Spiesz się. Promocja jest ważna do 28 lipca, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Sandały n

deichmann-wyprzedaz

Posiadasz kartę DEICHMANN PLUS? Obecnie możesz kupić wiele produktów z oferty tego sklepu obuwniczego nie 30% taniej, ale aż 50% taniej! Spiesz się. Promocja jest ważna do 28 lipca, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.

Sandały na koturnie, klapki, adidasy, tenisówki, baleriny, szpilki oraz wiele innych typów butów znajdziesz obecnie w ofercie DEICHMANN w bardzo atrakcyjnych cenach. Marka rozpieszcza stałych klientów i proponuje im regularnie atrakcyjne rabaty. Dzięki temu nie może narzekać na brak zadowolenia czy wykonywania regularnych zakupów. W końcu każdy, kto może kupić buty 50% taniej będzie chciał założyć kartę w takim sklepie. Cała procedura zajmuje bardzo mało czasu, dlatego nie jest kłopotliwa. Warto skorzystać z okazji, jakie ma dla swoich stałych klientów marka DEICHMANN.

Wystarczy wejść na stronę https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/home-kampania/home-kampania-50zamiast30.cat, aby zapoznać się z całym asortymentem obuwie, jakie obejmuje aktualna promocja.

Komentarze