Płaszcz z okalającym kołnierzem – ZARA

Już nie ma żadnych wątpliwości, że nadeszła zima. Choć w kalendarzu jeszcze to nie jej czas, to niestety pogoda za oknem wskazuje na to, że jednak postanowiła przyjść wcześniej. Dlatego też warto rozejrzeć się za płaszczem, który będzie idealnie paso

Już nie ma żadnych wątpliwości, że nadeszła zima. Choć w kalendarzu jeszcze to nie jej czas, to niestety pogoda za oknem wskazuje na to, że jednak postanowiła przyjść wcześniej. Dlatego też warto rozejrzeć się za płaszczem, który będzie idealnie pasował do panującej aury, czyli takim, który sprawdzi się podczas lekkich mrozów i raczej będzie idealny na przejściową pogodę. Naszą propozycją jest płaszcz z okalającym kołnierzem marki ZARA. Jest to aktualnie nowość, z którą warto się zapoznać i sprawdzić jak leży.

Dostępny jest w kolorze czarnym, a materiał, z jakiego został uszyty ma w swoim składzie 22% polamidu oraz 78% wełny. Płaszcz posiada podszewkę acetatową. Płaszcz można zakupić w firmowym sklepie albo bezpośrednio przez stronę internetową, a kosztuje 399 zł. Ze szczegółami tego produktu można zapoznać się pod tym adresem internetowym:  http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/287002/1008031/P%C5%81ASZCZ%20Z%20OKALAJ%C4%84CYM%20KO%C5%81NIERZEM .

Komentarze