Ostatnie wiosenne promocje w Top Secret

Jeśli chcesz załapać się na ostatnią już wyprzedaż ubrań z kolekcji jesień-zima 2013, to masz niewiele na to czasu! Masz jeszcze tylko tydzień, aby skorzystać z rabatów w Top Secret. Wyprzedaż kolekcji jesień-zima 2013 będzie trwała w Top Secret tyl

Jeśli chcesz załapać się na ostatnią już wyprzedaż ubrań z kolekcji jesień-zima 2013, to masz niewiele na to czasu! Masz jeszcze tylko tydzień, aby skorzystać z rabatów w Top Secret.

Wyprzedaż kolekcji jesień-zima 2013 będzie trwała w Top Secret tylko do 17 kwietnia. Zakupy możesz zrobić w sklepie internetowym marki Top Secret. Jeśli nie zdążysz do 17 kwietnia, to produkty te będzie szansa znaleźć jeszcze w outlecie. Produkty objęte rabatem będą przecenione o 20% i można zapoznać się z nimi na stronie marki.

Oprócz tego od 1 kwietnia trwa Totalna Wyprzedaż Kolekcji Wiosennej. W ramach tej promocji można nabyć ubrania przecenione aż o 50%! Rabatem objęty jest niemal cały asortyment, więc każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Więcej szczegółów o aktualnych promocjach znajduje się na stronie http://www.topsecret.pl/pl-PL/promocje/Wiosenna-przecena-wystartowala,681 .

Komentarze