Nowości w H&M

H&M stawia w tym sezonie na odważne stylizacje. W propozycjach królują krótkie jeansy oraz topy, także te do pępka. Dominującym kolorem wśród nowości, jakie pojawiły się w sklepach marki H&M jest biel, nawiązująca do trendów tego sezonu. W ty

H&M stawia w tym sezonie na odważne stylizacje. W propozycjach królują krótkie jeansy oraz topy, także te do pępka. Dominującym kolorem wśród nowości, jakie pojawiły się w sklepach marki H&M jest biel, nawiązująca do trendów tego sezonu. W tym też kolorze można zakupić bluzki i spódnice, także z koronki. W tym sezonie H&M także promuje buty na koturnach, chociaż pojawiło się kilka modeli szpilek imitujących wężową skórkę.

Warte zwrócenia uwagi są szorty oraz marynarki utrzymane w eleganckim stylu. Większość propozycji i tak kierowanych jest do nastolatek, które lubią stylizacje inspirowane stylem hippie. Pojawiło się także kilka nowych kosmetyków oraz dodatków, które mogą znacznie pomóc w uzyskaniu pożądanych modowych efektów. Z nowościami w sieci H&M można zapoznać się na stronie internetowej pod adresem http://www.hm.com/pl/subdepartment/LADIES?Nr=90001#page=0&Nr=90001 .

Komentarze