Nowości w H&M – sportowo na wiosnę!

Marka H&M wprowadza już nową kolekcję, tym samym obwieszczając rychłe nadejście wiosny. Tym samym w kolekcji pojawiła się kolekcja fitness, idealna na nadejście wiosny i trenowanie na świeżym powietrzu. H&M w nowej kolekcji stawia na odzież

Marka H&M wprowadza już nową kolekcję, tym samym obwieszczając rychłe nadejście wiosny. Tym samym w kolekcji pojawiła się kolekcja fitness, idealna na nadejście wiosny i trenowanie na świeżym powietrzu.

H&M w nowej kolekcji stawia na odzież funkcjonalną, dzięki której komfort wykonywanych ćwiczeń będzie jeszcze większy. W ofercie są koszulki, topy, bielizna sportowa, spodnie, bluzy oraz torby treningowe. Oferta jest bardzo szeroka nie tylko pod względem asortymentu, ale także i kolorystyki ubrań. Oprócz tego H&M wypuściło całkowicie osobną linię ubrań, dedykowaną dla pań ćwiczących jogę. W tej kolekcji znajdzie się wygodne sportowe ubrania w pastelowych kolorach. Biegacze również będą zadowoleni, bo dla nich też są ubrania dedykowane. Oferta jest naprawdę duża i posiada wiele ciekawych ubrań, które zapewnią odpowiedni komfort podczas wykonywania ćwiczeń i uprawiania sportu. Z dostępnym asortymentem można zapoznać się tutaj: http://www.hm.com/pl/go-athletic-ladies-html#path=2&transition=10&duration=500 .

Komentarze

Newer Post