Nowa kolekcja plażowa 2014

Lato tuż tuż, więc czas wybrać modny kostium kąpielowy.  Marki Calzedonia, Atlantic oraz Reserved przygotowały atrakcyjną kolekcję strojów kąpielowych. W sezonie lato 2014 na plaży w modzie będą stroje w kolorze błękitu, zieleni i turkusu oraz wszys

Lato tuż tuż, więc czas wybrać modny kostium kąpielowy.  Marki Calzedonia, Atlantic oraz Reserved przygotowały atrakcyjną kolekcję strojów kąpielowych.

W sezonie lato 2014 na plaży w modzie będą stroje w kolorze błękitu, zieleni i turkusu oraz wszystkie ich odcienie. Tradycyjnie czarne stroje w połączeniu z bielą również będą do kupienia. Reserved proponuje również wielokolorowe bikini z motywami kwiatowymi, stylowymi paskami oraz jednokolorowe.  Zdecydowanie w tym sezonie królować będą morskie odcienie. Krój stroju uzależniony jest od indywidualnych upodobań, więc śmiało można wybierać spośród tych z ramiączkami i bez, spodenkami lub typowym dołem od bikini. W kolekcjach znaleźć można również stroje jednoczęściowe. Z nowymi kolekcjami na lato 2014 możesz zapoznać się na stronach:

http://www.calzedonia.it/pl/kostiumy/damskie/dream-feel-love

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all/swimwear

http://www.atlantic.pl/sklep/women/paging,1.51,category,37.html

Komentarze