Nowa jakość zakupów w sklepach Ryłko

Zdecydowanie najlepsze zakupy można zrobić przez internet. Teraz zamówione buty można odebrać w wybranym sklepie marki Ryłko. Absolutną nowością w salonach Ryłko jest to, że można do nich zamówić wybrane przez siebie buty! Wystarczy zapoznać się z a

Zdecydowanie najlepsze zakupy można zrobić przez internet. Teraz zamówione buty można odebrać w wybranym sklepie marki Ryłko.

Absolutną nowością w salonach Ryłko jest to, że można do nich zamówić wybrane przez siebie buty! Wystarczy zapoznać się z aktualną ofertą, wybrać modele butów, które najbardziej nam odpowiadają i gotowe. Buty będą czekać na odbiór we wskazanym przez klienta salonie Ryłko. Dzięki temu nie trzeba biegać po sklepach w poszukiwaniu swojego rozmiaru. Wystarczy poświęcić na to chwilę w domu, zaznaczyć model i rozmiar. Później to już kwestia odwiedzenia wybranego salonu. Z aktualną ofertą można zapoznać się tutaj: http://www.rylko.com/pl/katalog/nowa_kolekcja,9.html , jak również dostępne są jeszcze buty z wyprzedaży, a oferta ta znajduje się tutaj: http://www.rylko.com/pl/katalog/wyprzedaz,20.html .

Komentarze