Markowe Wyprzedaże
Portal poświęcony wyprzedaży odzieży, butów i dodatków
Markowe
Wyprzedaże
Zawsze
niskie ceny
Markowe
Ciuchy i Buty
 

Modele te ndryshme kolltuqesh

Shiten Divani me Permasa 230cm x 85 cm ngjyre shume e vecante dhe shume cilesor si dhe 2 Poltrona shes 22 pjata + 13 Gota + 4 tabaka kafeje + 6 luge/pirun Antike te gjitha te viteve 80-90 ne gjendje 11. Kolltuku-shezlong këto dy kolltuqe, shezlongu dhe siège d`amour (kolltuku i Dashurisë) janě dizenjuar nga SKOT Uilson dhe i përkasin një linje të re kolltuqesh e karridō të quajtur pureté Dizenjoja e pneu karakterizohet nga format e theksuara rrumbullake. Këto kolltuqe kanë një skelet prej Çeliku, gjë që i bën të Forta e rezistente dhe në mes, një rrjetë poliuretani. 1. Kolltuku me Topa në shikim të parë, Ju Mund të pyesni veten se çfarë është Kjo. Divani „Feel Seating System”, dizenjuar nga Animi causa, ka një formë vërtet të pazakontë. Frymëzim për të ka qenë Struktura Molekulare, që është baza e të gjitha sendeve në botë. Kolltuku përbëhet nga 120 Topa të veshura me një cohë élastike. Nëse Ju pëlqen të Luani, Mund ta përdorni në mënyra krijuese, sepse Struktura e Tyre të JEP mundësi të krijosh shumë forma. Një divan që do t`u pëlqejë më shumë fëmijëve! Shiten OKAZION 8 x 2sha kamosh 1x 3SH kamosh 20 pufka kamosh 9 Tek lekure 7 pufka lekure 3x2sha Leku Arredimi është çështje gustoje e Stili, po AQ sa Edhe çështje arti! Që nga KY nûmer i gazetës e në vazhdim, Herë pas ici, do të përéemi të sjellim për Ju shkrime vërtet interesante që kanë të bëjnë me këtë Fushë të jetës sonë…

Apartament 2 + 1 Shiten te gjitha mobiljet perfshire dhe dyert e-Shme shes Mobilje Antike. (e punuar me Dore) Cmimi: me marreveshje [email protected] ACP u themelua në vitin 2013 si një nga projektet më ambicioze me qëllim krijimin e portalit të parë të ndërtimit… me shume Shiten 8 panorama dhe nje pikture e Madhe me korniz druri. te gjitha sebashju me CMIM okazion!!! Le Nxito. Shiten nje PAL kolltuqe Turk 3, 2, 1 dhe nje sixhade me Permasa 250 × 350 dhe rrugica 360 e gjate SHITET TAVOLINE DRURI 80X90 CM. CMIMI 4000 LEKE; 0692290314 5. Kolltuku-krevat Marinari E Kush NUK do të Donte ta kishte në shtëpi (sidomos nëse ka një apartament të Vogël)? Ai, JO Vetëm që duket bukur, por është Edhe shumëfunksionnel. Me siguri, NUK kishit parë Deri Tani një divan që kthehet në krevat Marinari dhe ju, Mund të flini rehat në krevatin sipër, sepse NUK mungojnë As shkalla, comme hekuri mbrojtës. Kështu, s`do ta keni problème nëse Ju vijnë njerëz në shtëpi për të fjetur. Tavolina Studimi 1 rozë për Goca dhe 1 Blu për çuna. Tavolinat janě në gjëndje perfekte PA asnjë gË 2 krevate Dopio, shtat druri (10000 Leke) te Reja secili 1 dollap 6 Kanata ngjyre arre (35000 le prodhim kolltuqesh, riparime, tapiceri të ndryshme dhe mbulesa ETJ.

Me një eksperiencë prej 7 vide në Treg. Ju mirëpresim! Shes tavolina dhe karrige 6 COP me nga 6 karrige Jan tavolina drejkendeshe dhe 5 COP katrore me nga.

Komentarze


Kategorie
  • Brak kategorii

©Copyright (c) 2012