Między sezonowa wyprzedaż w Pretty One

Od 9 do 20 maja możesz kupić rzeczy znajdujące się w ofercie Pretty One do 30% taniej. Sprawdź, co dostępne jest na promocji. Promocją objęte są rzeczy z kolekcji wiosna-lato 2019. Jest to więc bardzo dobra okazja, aby wzbogacić swoją letnią szafę

Od 9 do 20 maja możesz kupić rzeczy znajdujące się w ofercie Pretty One do 30% taniej. Sprawdź, co dostępne jest na promocji.

Promocją objęte są rzeczy z kolekcji wiosna-lato 2019. Jest to więc bardzo dobra okazja, aby wzbogacić swoją letnią szafę o nowe, atrakcyjne rzeczy, zgodne z aktualnymi trendami. Między sezonowa wyprzedaż daje szansę na przygotowanie się do wiosenno-letniego sezonu, w który obecnie wkraczamy. Możesz wyglądać modnie i czuć się w ubraniach wygodnie, jeżeli zdecydujesz się na zakupy w salonach Pretty One. Typowo kobieca marka ma przygotowanych wiele sukienek, bluzek i dodatków, które muszą znaleźć się w letniej szafie, aby wygląd odzwierciedlał wesoły okres, w jaki wkracza obecnie przyroda. Promocja obowiązuje zarówno w salonach stacjonarnych marki, jak i w sklepie internetowym. Warto zapoznać się z propozycjami przygotowanymi przez markę.

Wejdź na https://shop.prettyone.pl/news/middle-season-sale-rozpoczete.html i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi promocji.

Komentarze