Męska elegancja to Vistula

Każdemu mężczyźnie powinno zależeć na doskonałej prezencji, tym bardziej jeśli chce zdobyć podziw u kobiety. Dlatego też śmiało można uznać markę Vistula za przykład szyku i męskiej elegancji, a proponowane produkty wybierać nawet w ciemno, ponieważ

Każdemu mężczyźnie powinno zależeć na doskonałej prezencji, tym bardziej jeśli chce zdobyć podziw u kobiety. Dlatego też śmiało można uznać markę Vistula za przykład szyku i męskiej elegancji, a proponowane produkty wybierać nawet w ciemno, ponieważ zawsze będą odpowiadały aktualnym trendom.

Oprócz tego odwiedzając markowe sklepy Vistula można skorzystać z trwającej promocji, która uprawnia do otrzymania rabatu w wysokości aż 20%. Wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy w kinie i przyjść z nim do firmowego sklepu. Przy zakupie zostanie przyznany rabat w wysokości 20%. Dokonując zakupów poprzez internetowy sklep także można liczyć na skorzystanie z tego rabatu. Wystarczy tylko w odpowiednim miejscy wpisać promocyjne hasło, jakim jest „KINO” i także można otrzymać 20% rabatu na produkty marki Vistula. Więcej o promocjach obowiązujących w sklepach marki Vistula można dowiedzieć się odwiedzając stronę internetową o adresie http://www.vistula.pl/promo.html .

Komentarze