Letnie trendy w modzie już są!

Na letnie stylizacje jeszcze nie pora, ale już teraz śmiało można podpatrzeć u najlepszych projektantów to, co będzie modne latem. Bez obaw, kolosalnych zmian nie będzie i wiele z posiadanych już ubrań, będzie można nosić także latem 2014. Wśród naj

Na letnie stylizacje jeszcze nie pora, ale już teraz śmiało można podpatrzeć u najlepszych projektantów to, co będzie modne latem. Bez obaw, kolosalnych zmian nie będzie i wiele z posiadanych już ubrań, będzie można nosić także latem 2014.

Wśród najczęściej przewijających się propozycji na letnie stylizacje, są te, które obfitują w ferię barw, ale uwaga nadal muszą one być połączone z czernią lub bielą, które nadal dominują. Nadal także modne będą błyszczące materiały, które można swobodnie nosić także podczas dnia. Oczywiście dobrym uzupełnieniem będzie większych rozmiarów biżuteria, a im większa tym lepsza. Jeśli chodzi o torebki, to koniecznie postawić należy na klasyczne wzory. Średnie rozmiary będą najbardziej preferowane, bo torebkę należy nosić na ugiętej ręce. Kolor jest jak najbardziej dowolny. W zbliżającym się sezonie oprócz tego będzie się nosić kolorowe kraty, paski, motywy kwiatowe oraz zwierzęce cętki. Do mody wrócą także kolorowe groszki połączone z białym lub czarnym tłem.

Komentarze