Kupony rabatowe OCHNIK – ostatni moment na zdobycie rabatów!

Kupując w internetowym sklepie marki Ochnik, można naprawdę sporo zaoszczędzić, a to za sprawą akcji promocyjnej, która trwa od 30 sierpnia. Jeszcze można zdobyć kupon rabatowy, ale koniecznie trzeba się pośpieszyć, gdyż rabat przyznawany jest tylko

Kupując w internetowym sklepie marki Ochnik, można naprawdę sporo zaoszczędzić, a to za sprawą akcji promocyjnej, która trwa od 30 sierpnia. Jeszcze można zdobyć kupon rabatowy, ale koniecznie trzeba się pośpieszyć, gdyż rabat przyznawany jest tylko do 28 listopada 2013 roku.

Klienci marki Ochnik, którzy dokonają zakupów w internetowym sklepie marki, mogą zdobyć kupon rabatowy, uprawniający do zakupów ze zniżką 20%. Warunkiem jest zrobienie zakupów w internetowym sklepie na minimalną kwotę wynoszącą 499,90 zł. Warunkiem jest zakup artykułów nie przecenionych i nie będących aktualnie w żadnej promocji. Na podstawie takich zakupów zostanie przyznany elektroniczny kupon rabatowy o wartości 20%, który będzie można wykorzystać na następne zakupy w terminie od 29 listopada do 24 grudnia 2013 roku. Zniżka będzie przyznawana tylko w internetowym sklepie marki Ochnik. Więcej informacji o promocji na stronie http://www.sklep.ochnik.com/ .

Komentarze