KAZAR – taniej jeszcze tylko przez 5 dni

Zimowa wyprzedaż już powoli zbliża się ku końcowi, także w salonach marki Kazar. Na szczęście Ci, którzy jeszcze nie zdążyli się załapać na zimowe promocje, mają jeszcze okazję. Trzeba się śpieszyć bo buty Kazar będą tańsze, ale tylko przez najbliższ

Zimowa wyprzedaż już powoli zbliża się ku końcowi, także w salonach marki Kazar. Na szczęście Ci, którzy jeszcze nie zdążyli się załapać na zimowe promocje, mają jeszcze okazję. Trzeba się śpieszyć bo buty Kazar będą tańsze, ale tylko przez najbliższe 5 dni. Liczyć się należy także z tym, że taniej może być już tylko podczas zakupów internetowych, bo w salonach Kazar zapasy magazynowe są już na wyczerpaniu.

W ofercie marki Kazar jeszcze obowiązuje opcja łączenia rabatów. Jeśli się z niej skorzysta i zrobi nieco większe zakupy, to będzie można dostać naprawdę spory rabat. W wyprzedaży zimowej dostępne są jeszcze buty, torebki, akcesoria typu paski, portfele, rękawiczki, ale już tylko w internetowym sklepie. Warto jeszcze odwiedzić sklep internetowy, aby załapać się na końcówkę wyprzedaży. Więcej informacji o promocji na stronie http://sklep.kazar.pl/ .

Komentarze