Jeszcze tylko 8 dni promocji w sklepach marki Marks&Spencer

Planujesz w tym roku urlop na plaży? Jeśli tak, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Tylko do 28 maja możesz z niej skorzystać w sklepach marki Marks&Spencer. Robiąc zakupy w salonach Marks&Spencer do 28 maja, możesz otrzymać rabat w wyso

Planujesz w tym roku urlop na plaży? Jeśli tak, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Tylko do 28 maja możesz z niej skorzystać w sklepach marki Marks&Spencer.

Robiąc zakupy w salonach Marks&Spencer do 28 maja, możesz otrzymać rabat w wysokości 20% na damskie i męskie ubrania. Oprócz tego rabat ten obowiązuje także na akcesoria plażowe, a zatem plażowanie może być bardzo udane, a przede wszystkim modne. Warto również skorzystać z rabatu w wysokości 20%, obowiązującego na wybrane produkty z lnu. Z pewnością zakupy w marce Marks&Spencer będą udane, a to wszystko dzięki obowiązującej promocji. Więcej informacji o zasadach promocji można uzyskać w sklepach marki Marks&Spencer oraz na stronie internetowej http://global.marksandspencer.com/pl/pl/offers/offfers/#.U3sfltJ_tbs .

Komentarze