Jak ukryć szerokie biodra?

Szerokie biodra to mankament w figurze nie jednej kobiety. Aby je zatuszować i nieco odchudzić, warto znać się na zasadach doboru ubrań do tego typu sylwetki. Przede wszystkim, osoby mające problem z dużymi biodrami i wydatną pupą, powinny unikać spo

Szerokie biodra to mankament w figurze nie jednej kobiety. Aby je zatuszować i nieco odchudzić, warto znać się na zasadach doboru ubrań do tego typu sylwetki. Przede wszystkim, osoby mające problem z dużymi biodrami i wydatną pupą, powinny unikać spodni, a w szczególności obcisłych rurek. Jeśli już musimy nosić spodnie, to dobrze sprawdzą się te o szerokich nogawkach, a nawet dzwony. Dzięki nim noga stanie się szczuplejsza a pupa bardziej zgrabna i mniejsza. Dobre efekty przyniesie także noszenie spodni garniturowych z kantem, bo to właśnie on wysmukli nogę na całej jej długości.

Niestety także nie wszystkie spódnice mogą wkładać osoby z szerokimi biodrami. Szczególnie należy się wystrzegać bombek, tub, jak również spódnic marszczonych w pasie i z zakładkami. Najlepszą długością będzie 7/8, czyli lekko za kolano. Ta długość znowu jest modna, więc bez obaw można ją nosić, tym bardziej jeśli spódnica będzie posiadała ciemny kolor – dodatkowo wyszczuplający. Szerokie biodra będą dobrze wyglądać w spódnicach o luźnym kroju, a najlepszym połączeniem z dużymi biodrami będzie spódnica trapezowa z szerokim paskiem.

Jak widać istnieją sposoby na zakrycie mankamentów urody. Dzięki tym prostym zasadom można uniknąć wyeksponowania bioder. Wskazane kroje z pewnością sprawią, że Twoja sylwetka zyska na wyglądzie, a nawet będzie znacznie odchudzona.

Komentarze