Idealny pomysł na prezent? ZARA

Szukasz prezentu na Święta dla bliskiej Ci osoby? Masz problem i nie wiesz co kupić? Skorzystaj z świątecznej okazji i podaruj kartę na zakupy w marce ZARA. Marka ZARA oferuje karty podarunkowe, które mogą stanowić idealny pomysł na świąteczny preze

Szukasz prezentu na Święta dla bliskiej Ci osoby? Masz problem i nie wiesz co kupić? Skorzystaj z świątecznej okazji i podaruj kartę na zakupy w marce ZARA.

Marka ZARA oferuje karty podarunkowe, które mogą stanowić idealny pomysł na świąteczny prezent. Sklep wysyła kartę podarunkową drogą e-mailową, którą można wydrukować i ciekawie zapakować. Karta jest podarunkiem o wartości od 100 zł. Przy zamówieniu karty można dokładnie sprecyzować jej wartość, ale minimalną jest wspomniane już 100 zł. Kartą można zapłacić za zakupy w sklepach ZARA w całej Polsce, jak również i w internetowym sklepie. Ważność karty to rok kalendarzowy, liczony od daty wystawienia karty. Więcej o karcie podarunkowej na stronie http://www.zara.com/pl/pl/karta-podarunkowa/e-karta-podarunkowa/e-karta-podarunkowa-c295503p1016002.html .

Komentarze