HOUSE swetry za 49,99 zł!

Jeszcze tylko do 17 marca będzie trwała promocja, w której można zakupić w promocyjnej cenie 49,99 zł wybrane swetry damskie w sklepach marki House. Niestety w sklepie internetowym promocja ta nie obowiązuję, ale za to wybierając się do najbliższego

Jeszcze tylko do 17 marca będzie trwała promocja, w której można zakupić w promocyjnej cenie 49,99 zł wybrane swetry damskie w sklepach marki House. Niestety w sklepie internetowym promocja ta nie obowiązuję, ale za to wybierając się do najbliższego sklepu można otrzymać kupon na 30 zł na następne zakupy!

Zakupy swetrów w promocyjnej cenie nie są limitowane, więc można dokonać dowolnej ilości swetrów. Niestety jeśli chcielibyśmy skorzystać przy okazji z innych promocji, to będzie to niemożliwe, gdyż sklep zastrzega sobie udzielenia rabatu tylko na wybrane swetry. Pocieszeniem jest jedynie to, że można dokonywać zwrotów i reklamacji na  standardowych warunkach. Warto również zapoznać się z nowościami, które oferuje marka House: http://www.sklep.house.pl/pl/open/catalog/ .

Komentarze