Gino Rossi – czytasz Flesz, odbierz rabat!

Wielkie promocje na wiosnę można spotkać niemal w każdym markowym sklepie, dlatego warto z nich korzystać. Tylko do 14 kwietnia w salonach marki Gino Rossi można skorzystać z rabatu wynoszącego aż 20% na obuwie i torebki! Do rabatu uprawnieniu są kli

Wielkie promocje na wiosnę można spotkać niemal w każdym markowym sklepie, dlatego warto z nich korzystać. Tylko do 14 kwietnia w salonach marki Gino Rossi można skorzystać z rabatu wynoszącego aż 20% na obuwie i torebki! Do rabatu uprawnieniu są klienci, którzy czytają FLESZ, ale nie tylko. Podczas internetowych zakupów podczas składania zamówienia wystarczy wpisać hasło FLESZ, aby dostać rabat w wysokości 20%. Warto się pośpieszyć, bo czasu na promocyjne zakupy nie zostało zbyt wiele.

W promocji można nabyć półbuty męskie oraz damskie. Oferta obejmuje większość butów z kolekcji Gino Rossi. Po niższej cenie można nabyć praktycznie każdy artykuł, który znajduje się w sprzedaży. Z ofertą można zapoznać się na stronie internetowej o adresie: http://sklep.gino-rossi.com/specjalne/gino-rossi-flesz-1404.html/lista,default,40,1 .

Komentarze