Ecco – zawsze tanio z Clubem Premium

Jeśli stawiasz na obuwie wysokiej jakości, które jest naturalne, a przy tym profesjonalnie wykonane, to zdecydowanie musi to być obuwie Ecco. Marka ta na rynku obuwniczym zyskała już uznanie i cieszy się zaufaniem klientów. Aby kupować obuwie tej ma

Jeśli stawiasz na obuwie wysokiej jakości, które jest naturalne, a przy tym profesjonalnie wykonane, to zdecydowanie musi to być obuwie Ecco. Marka ta na rynku obuwniczym zyskała już uznanie i cieszy się zaufaniem klientów.

Aby kupować obuwie tej marki w promocyjnych cenach warto należeć do programu klubowego, który prowadzony jest pod nazwą Club Premium. Jest to program lojalnościowy, dzięki któremu można przy każdych zakupach dostawać dodatkowe zniżki na kupowane obuwie. Wystarczy tylko zarejestrować się w internetowym sklepie Ecco i zakupić dowolny produkt z aktualnej oferty. Zaletą tej oferty jest to, że dodatkowy rabat zawsze się nalicza po zalogowaniu do programu, więc za każdym razem będzie się kupować taniej! Więcej szczegółów na stronie: http://www.eccoshop.pl/Banner5.aspx .

Komentarze