Dzień Darmowej Dostawy – nie przegap, bo to już 2 grudnia!

Dzień Darmowej Dostawy to akcja promująca zakupy w internecie. W tym roku bierze w niej udział aż 2 390 sklepów, więc jest w czym wybierać! Akcja trwa tylko jeden dzień w roku. Z darmowej dostawy można skorzystać 2 grudnia! Wybierając produkty w skl

Dzień Darmowej Dostawy to akcja promująca zakupy w internecie. W tym roku bierze w niej udział aż 2 390 sklepów, więc jest w czym wybierać!

Akcja trwa tylko jeden dzień w roku. Z darmowej dostawy można skorzystać 2 grudnia! Wybierając produkty w sklepach biorących udział w promocji, można zaoszczędzić na kosztach przesyłki. Niezależnie od tego jaki sposób dostawy się wybierze, czy też rodzaj płatności, to i tak będzie ona darmowa. Listę sklepów biorących udział w promocji można znaleźć pod adresem: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/ . Wśród marek odzieżowych oraz z akcesoriami, biorących udział w Dniu Darmowej Dostawy są: http://thevintagestreet.pl/, http://www.hustla.pl/, http://n-fashion.pl/, http://www.dodatkowo.com/, http://www.zartex.pl/, http://www.willsoor-shop.pl/, http://www.kraina-zegarkow.pl/, http://www.bydziubeka.pl/, http://www.hurtownia-olenka.pl/, http://www.eobuwie.com.pl/, http://www.narya.pl/gallery/, http://estore.sentiell.com/, http://www.schuzz.com/, http://www.cozabuty.pl/, http://krolmajtekpierwszy.pl/ oraz wiele innych sklepów. Warto zainteresować się tą akcją, bo może okazać się ona idealnym momentem na świąteczne zakupy.

Komentarze