Duet na Święta od Kari

Jeśli chcesz na Święta i Sylwester skompletować buty i torebkę tak, aby pasowały do siebie idealnie, to teraz jest ku temu idealna okazja. Wystarczy skorzystać z promocji „Duet na Święta” prowadzonej przez markę Kari. Promocja obowiązuje w sklepie i

Jeśli chcesz na Święta i Sylwester skompletować buty i torebkę tak, aby pasowały do siebie idealnie, to teraz jest ku temu idealna okazja. Wystarczy skorzystać z promocji „Duet na Święta” prowadzonej przez markę Kari.

Promocja obowiązuje w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych. Kupując buty, można do nich dobrać torebkę wieczorową, która będzie przeceniona o całe 50%. Jest to naprawdę dobra okazja do tego, aby stworzyć swój własny wyjściowy duet butów i torebki. Kupując w sklepie internetowym przy zakupach przekraczających 150 zł można liczyć na darmową dostawę zakupionych produktów. Oferowane buty można zobaczyć w sklepach stacjonarnych lub na stronie internetowej http://sklep.kari.com/sklep/CategoryDisplay?storeId=10001&urlLangId=&beginIndex=0&urlRequestType=Base&categoryId=14508&pageView=grid&langId=-22&catalogId=10051 .

Komentarze