Druga rzecz gratis w salonach Wółczanka

W sklepie internetowym marki Wółczanka obowiązuje obecnie promocja: druga rzecz gratis. Wystarczy wybrać produkty z nowej kolekcji wiosna-lato 2019, aby cieszyć się z atrakcyjnego rabatu. Przy finalizacji zakupu podaj kod: 2GRATIS. Akcja trwa od 9 kw

W sklepie internetowym marki Wółczanka obowiązuje obecnie promocja: druga rzecz gratis. Wystarczy wybrać produkty z nowej kolekcji wiosna-lato 2019, aby cieszyć się z atrakcyjnego rabatu. Przy finalizacji zakupu podaj kod: 2GRATIS. Akcja trwa od 9 kwietnia 2019 roku aż do odwołania i nie łączy się z innymi promocjami.

Historia marki Wółczanka sięga 1948 roku. Od tamtej pory utrzymywany jest wysoki poziom oferowanych rzeczy, zgodnych z aktualnymi trendami, ale przede wszystkim odwołujących się do klasycznej elegancji. Perfekcyjnie wykonane produkty spotykają się z uznaniem wymagających Klientów. Firma specjalizuje się w szyciu koszul, zarówno damskich, jak i męskich. Tworzy kolekcje koszul do pracy, na specjalne okazje, a także na wyjazd weekendowy. Dla każdego coś dobrego. Warto zapoznać się z kolekcją wiosna-lato, ze względu na możliwość skorzystania z zakupu drugiej rzeczy gratis.

Wejdź na https://www.wolczanka.pl/aneks-do-regulaminu-promocji-druga-sztuka-gratis-na-wszystko-w-cenach-regularnych-podpisany-w-dniu-11-kwietnia-2019-roku-w-krakowie, aby poznać regulamin promocji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze