Dodatkowe -20% na kurtki i płaszcze w BYTOM

BYTOM rusza z wyprzedażą kolekcji wiosna-lato na płaszcze i kurtki. Oferuje Klientom dodatkowe -20% zniżki na wszystkie modele. Promocja obowiązuje do 13 maja do godziny 12:00. Dostępna jest tylko w sklepach internetowych marki. Aby z niej skorzy

BYTOM rusza z wyprzedażą kolekcji wiosna-lato na płaszcze i kurtki. Oferuje Klientom dodatkowe -20% zniżki na wszystkie modele. Promocja obowiązuje do 13 maja do godziny 12:00. Dostępna jest tylko w sklepach internetowych marki. Aby z niej skorzystać, przy zakupie należy podać kod: EKSTRA20.

W promocji dostępnych jest ponad 30 kurtek i płaszczy, które z pewnością sprostają wymaganiom każdego eleganckiego, nowoczesnego mężczyzny. Marka znana od 1945 roku słynie z produkcji wyjątkowych, niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju męskich strojów, spełniających oczekiwania współczesnych elegantów.

Fasony są na tyle uniwersalne, że świetnie wygląda w nich zarówno młodych, jak i nieco starszy pan. Jeżeli chodzi o kolorystykę, przeważają beże, szarości i granaty, ale można znaleźć także ubrania w modnych kolorach, takich jak niebieski.

Z propozycjami od marki BYTOM można zapoznać się na https://www.bytom.com.pl/c-kolekcja-kurtki-i-plaszcze?filters=p-1_r-48_o-nhl. Wybierz idealną kurtkę lub płaszcz dla siebie już teraz!

Komentarze