Do 50% na wybrane kurtki i płaszcze

Do 50% na wybrane kurtki i płaszcze

Nowy Rok rozpoczyna się w Bershce wielką wyprzedażą, podczas której można kupić wybrane kurtki i płaszcze do 50% taniej. Z tej okazji po prostu trzeba skorzystać! Parki z kapturem, kurtki puchowe, bomberki, kurtki odblaskowe, kurtki typu biker ora

Nowy Rok rozpoczyna się w Bershce wielką wyprzedażą, podczas której można kupić wybrane kurtki i płaszcze do 50% taniej. Z tej okazji po prostu trzeba skorzystać!

Parki z kapturem, kurtki puchowe, bomberki, kurtki odblaskowe, kurtki typu biker oraz wiele innych rodzajów kurtek kupisz obecnie w Bershce znacznie taniej niż zwykle. To wszystko dzięki wielkiej wyprzedaży, która pozwala na zakupienie wybranych modeli do 50% taniej. Zdecydowanie, jeżeli chcesz zadbać o odpowiednie wyposażenie swojej szafy pod względem okrycia wierzchniego, skorzystaj z tej promocji i wybierz się w najbliższych dniach do sklepów marki Bershka. Oferta obowiązuje także na stronach internetowych marki. Warto z niej skorzystać.

Zajrzyj na stronę internetową marki Bersha https://www.bershka.com/pl/kobieta/wyprzeda%C5%BC/p%C5%82aszcze-%26%C2%A0kurtki-c1010194033.html i zapoznaj się ze szczegółami wyprzedaży. Znajdziesz tu również wszystkie modele kurtek i płaszczy objętych promocją.

Komentarze