Do -50% na półbuty, czółenka i markowe buty sportowe w CCC

Do -50% na półbuty, czółenka i markowe buty sportowe w CCC

Obuwie sportowe, czółenka, a także półbuty możesz obecnie kupić do 50% taniej w CCC. Ponadto, osoby posiadające kartę CCC zyskują dodatkowy rabat 10% na wszystkie produkty przecenione. Wybierz się do CCC lub zajrzyj na stronę internetową sklepu, aby

Obuwie sportowe, czółenka, a także półbuty możesz obecnie kupić do 50% taniej w CCC. Ponadto, osoby posiadające kartę CCC zyskują dodatkowy rabat 10% na wszystkie produkty przecenione. Wybierz się do CCC lub zajrzyj na stronę internetową sklepu, aby zrobić już teraz wyjątkowe zakupy wzbogacające szafę o kolejną parę butów.

Takiej promocji w CCC już dawno nie było. Masz niepowtarzalną okazję, aby wprowadzić do swojej szafy wyjątkowe obuwie, i to za naprawdę małe pieniądze. Półbuty, czółenka oraz markowe buty sportowe możesz kupić maksymalnie do 60% taniej. Jak zwykle klubowicze CCC otrzymują od marki dodatkowy rabat, dlatego dla nich w szczególności ta promocja jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Zdecydowanie warto w najbliższych dniach udać się do CCC, aby skorzystać z promocji pozwalającej na zakup pięknych butów niskim kosztem.

Z wszystkimi modelami, które obejmuje promocja zapoznasz się na https://ccc.eu/pl/promocje-jesien. Wejdź i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji.

Komentarze