Cropp – letnia wyprzedaż już w sklepach!

W sklepach marki Cropp już od 13 czerwca trwa letnia wyprzedaż. Większość asortymentu została przeceniona aż o 50%, dzięki czemu można dokonać zakupów w naprawdę promocyjnych cenach. Wyprzedaż w Cropp trwa także w internetowym sklepie, gdzie również

W sklepach marki Cropp już od 13 czerwca trwa letnia wyprzedaż. Większość asortymentu została przeceniona aż o 50%, dzięki czemu można dokonać zakupów w naprawdę promocyjnych cenach.

Wyprzedaż w Cropp trwa także w internetowym sklepie, gdzie również wiele produktów otrzymało zupełnie nowe ceny. Wybierać można spośród całego asortymentu, zarówno w przypadku kolekcji męskiej, jak i damskiej. Jeśli chodzenie po sklepach jest problemem, to lepiej skorzystać z możliwości dokonania wirtualnych zakupów, tym bardziej że wydając więcej niż 100zł można otrzymać przesyłkę zupełnie za darmo. Wyprzedaż ubrań damskich znajduje się tutaj http://sklep.cropp.com/kategoria/odziez-damska_5.html?promo=3 a męskie pod linkiem  http://sklep.cropp.com/kategoria/odziez-meska_6.html?promo=3 . Warto sprawdzić tą promocję, dopóki jeszcze dostępne są wszystkie rozmiary!

Komentarze