Co będzie modne w 2013 roku wiosna-lato?

W tym roku zdecydowanie w modzie damskiej będą dominować żywe kolory. Sporą niespodzianką będzie użycie ostrych kolorów, kojarzących się z neonami, stąd też już pierwsze zapowiedzi tej mody w postaci obuwia w mocno rażących kolorach różu, pomarańczu

W tym roku zdecydowanie w modzie damskiej będą dominować żywe kolory. Sporą niespodzianką będzie użycie ostrych kolorów, kojarzących się z neonami, stąd też już pierwsze zapowiedzi tej mody w postaci obuwia w mocno rażących kolorach różu, pomarańczu czy limonki. W zasadzie sezon wiosna-lato będzie dzielił się na ostre i wyraziste kolory, jak również nadal będą obowiązywały delikatne pudrowe róże oraz błękity. W zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ równie modne będą wyraziste stylizacje, co i stonowane kreacje. Oprócz tego modne staną się geometryczne kształty, które będą mogły być w różnych kolorach oraz dowolnie ze sobą zestawionych. Do łask wróci również aksamit, z którego w ostatnich latach trudno było dostać ubrania.

Wśród odważnych kreacji z pewnością muszą się znaleźć stroje z materiałów w czarno-białą kratę lub pasy. Dominować one będą w kostiumach, sukienkach, płaszczach, jak również znajdą zastosowanie w torebkach i podkoszulkach. Z drugiej strony będzie także kolorowo i wzorzyście, tym bardziej że motywy zostaną zaczerpnięte z orientalnych stron świata. Do łask powrócą także zwierzęce wzory imitujące cętki lub skórkę węża.

Modowy świat nie zaskoczył aż tak kreacjami na ten rok, przez co większość kobiet będzie mogła spać spokojnie, bo wiele z dotąd posiadanych ciuchów sprosta wymaganiom stawianym przez kreatorów mody.

Komentarze