C&A i świąteczne niespodzianki

Marki ubraniowe już wprowadzają liczne świąteczne promocje, a w śród nich jest także marka C&A z jej świątecznymi niespodziankami. Świąteczne niespodzianki w C&A , to najnowsza akcja promocyjna marki. Co tydzień będą pojawiały się nowe promo

Marki ubraniowe już wprowadzają liczne świąteczne promocje, a w śród nich jest także marka C&A z jej świątecznymi niespodziankami.

Świąteczne niespodzianki w C&A , to najnowsza akcja promocyjna marki. Co tydzień będą pojawiały się nowe promocyjne oferty na stronie internetowej sklepu. Obecnie rozpoczął się pierwszy promocyjny tydzień, który trwać będzie do 24 listopada 2013. W promocji dostępne będą ubrania dla dzieci. Kupując w tygodniach promocyjnych można sporo zaoszczędzić, jak również skorzystać z darmowej dostawy. Więcej szczegółów na stronie internetowej http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ . W tygodniach promocyjnych można również nabyć artykuły z mody dla dorosłych. Do 24 listopada 2013 będą w promocji sukienki damskie http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Kobiety//Kolekcja/Sukienki oraz męskie piżamy http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni//Bielizna%20dzienna%20i%20nocna/Pi%C5%BCamy .

Komentarze