C&A – do 19.01 tańsza kolekcja narciarska

Koniec sezonu zimowego w znanych markach zbliża się coraz większymi krokami. Widać to chociażby w sklepach C&A, w których można skorzystać z atrakcyjnej promocji na asortyment narciarski. Osoby aktywnie spędzające zimę w tym roku niestety nie ma

Koniec sezonu zimowego w znanych markach zbliża się coraz większymi krokami. Widać to chociażby w sklepach C&A, w których można skorzystać z atrakcyjnej promocji na asortyment narciarski.

Osoby aktywnie spędzające zimę w tym roku niestety nie mają zbyt wiele powodów do zadowolenia z powodu braku śniegu. Ale za to na pocieszenie mogą wybierać w narciarskim asortymencie, który jest przeceniony o nawet 70% w internetowym sklepie marki C&A. Tylko do 19 stycznia 2014 będzie można wybierać spośród całej kolekcji narciarskiej! Taniej będzie można kupić także kurtki oraz płaszcze zimowe. Warto wejść na stronę internetową marki C&A, aby na pocieszenie wybrać coś atrakcyjnego dla siebie już na przyszły rok! Więcej szczegółów na stronie internetowej marki http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzeda%C5%BC/Kobiety/Odzie%C5%BC%20narciarska/Kurtki .

Komentarze