C & A – Tylko od 12 do 13 listopada taniej!

Kochasz zakupy, a te internetowe również? Jeśli tak, to tylko dzisiaj możesz kupić wybrane produkty marki C&A w promocji, gwarantującej zakupy do 70% taniej. Przecena obejmuje produkty w wybranych rozmiarach i kolorach, co jest jedynym utrudnieni

Kochasz zakupy, a te internetowe również? Jeśli tak, to tylko dzisiaj możesz kupić wybrane produkty marki C&A w promocji, gwarantującej zakupy do 70% taniej. Przecena obejmuje produkty w wybranych rozmiarach i kolorach, co jest jedynym utrudnieniem, ale i tak będzie można znaleźć coś dla siebie.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Przecena%20pojedy%C5%84czych%20artyku%C5%82%C3%B3w . Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że sklep ustanowił minimalną wartość zamówienia, od której rozpoczyna sprzedaż. Jest to 59 zł i niestety wybierając jedną tańszą rzecz, nie uda nam się jej zakupić. Oprócz tego trzeba do zamówienia doliczyć 9,90 zł , co jest kwotą opłacającą przesyłkę. Dlatego też korzystając z takich promocji, warto dokładnie czytać regulamin.

Komentarze