Bilety do kina przy zakupie produktów marki BEJO/COLSIDE w Martes

Z okazji Dnia Dziecka, sklep Martes przygotował specjalną ofertę. Przy zakupie produktów z oferty marki BEJO/COLESIDE za minimum 100 zł, otrzymasz podwójną wejściówkę do kina Cinema City na film „Panda i Banda”. Promocją objętych jest pierwszych 1

Z okazji Dnia Dziecka, sklep Martes przygotował specjalną ofertę. Przy zakupie produktów z oferty marki BEJO/COLESIDE za minimum 100 zł, otrzymasz podwójną wejściówkę do kina Cinema City na film „Panda i Banda”.

Promocją objętych jest pierwszych 100 zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego sieci Martes. Nie należy zwlekać. Kto pierwszy, ten lepszy! Zrobisz swojemu dziecku dodatkową atrakcję z okazji jego święta. Wyjście do kina na piękną bajkę na pewno każdemu maluchowi przypadnie do gustu. Dodatkowo wzbogacisz jego szafę o kilka potrzebnych sportowych rzeczy. Możesz nabyć dla dziecka hulajnogę, deskorolkę, rolki, rower, kask oraz wiele innych rzeczy, dzięki którym zachęcisz pociechę do aktywności na świeżym powietrzu.

Będzie to idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka przypadającego na 1 czerwca, a jednocześnie szansa na wygranie biletów do kina.

Wejdź na https://www.sklepmartes.pl/550-akcesoria-i-sprzet?manu_80=80&p=2 i zapoznaj się z pełną ofertą marki BEJO/COLSIDE, dostępnej w sieci Martes.

Komentarze