Bezpłatna dostawa na zakupy powyżej 70% dla Klubowiczów H&M

Skorzystaj z wyjątkowego programu lojalnościowego, jaki przygotowała marka H&M. Robiąc zakupy online powyżej 70 zł, możesz skorzystać z darmowej dostawy pod wskazany adres. To niejedyne korzyści dla posiadaczy aplikacji H&M. Nie dość,

h&m

Skorzystaj z wyjątkowego programu lojalnościowego, jaki przygotowała marka H&M. Robiąc zakupy online powyżej 70 zł, możesz skorzystać z darmowej dostawy pod wskazany adres. To niejedyne korzyści dla posiadaczy aplikacji H&M.

Nie dość, że dołączenie do programu lojalnościowego H&M daje możliwość skorzystania z darmowej dostawy, to jeszcze pobierając aplikację otrzymujesz 10% rabatu na start. Pierwsze zakupy z tą aplikacją mogą okazać się więc bardzo korzystne, i to pod każdym względem. Nie dość, że zyskasz darmową dostawę, to jeszcze zrobisz zakupy nieco taniej. Cyfrowa aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Ponadto oferuje wiele atrakcyjnych gratisów i na bieżąco informuje użytkownika o zbliżających się promocjach. Dzięki temu nie ma takiej możliwości, aby któryś z klubowiczów przegapił wyprzedaż.

Na stronie https://www2.hm.com/pl_pl/member/info.html znajdziesz wszystkie szczegóły na temat programu lojalnościowego H&M. Warto z niego skorzystać.

Komentarze