Bershka – Swimmwear

Już niedługo salony sieci Bershka zaprezentuje letnią kolekcję strojów kąpielowych. Warto na tę ofertę zaczekać, ponieważ zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, a to dzięki odważnym krojom. Dodatkowo kolory strojów będą doskonale odpowiadać tegorocznym

Już niedługo salony sieci Bershka zaprezentuje letnią kolekcję strojów kąpielowych. Warto na tę ofertę zaczekać, ponieważ zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, a to dzięki odważnym krojom. Dodatkowo kolory strojów będą doskonale odpowiadać tegorocznym trendom, więc warto poczekać z ich kupnem i poczekać na kolekcję Bershka.

Oprócz tego warto zapoznać się z nowościami, które Bershka ostatnio wypuściła. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie internetowej:

 

http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/bershkapl/pl/bershka/179554#all:false,page:0,cat:0,price:0:299,special,size,color .

W tej ofercie dominują głównie sukienki w kwiaty, które są zwiewne oraz lekko wyglądają. Dodatkowo dominuje tu motyw

 kwiatowy, utrzymany w przyjemnych pastelowych kolorach.  Właściwie większość nowości posiada pastelowe kolory, które dobrze wkomponują się w modę tego sezonu. Bershka również przedstawia bogatą kolekcję krótkich jeansowych shortów, do których koniecznie musi być top lub luźniejsza bluzka. Warto zajrzeć na stronę Berska i zapoznać się z nowościami, bo jest tu sporo atrakcyjnych propozycji.

Komentarze