BADURA – trekingi i skarpety 20% taniej

W salonach obuwniczych Badura trwa zimowa wyprzedaż asortymentu. Dodatkowo można skorzystać z jeszcze jednej promocji, która rozpoczęła się 9 stycznia. W jej ramach każdy klient, który dokona zakupu obuwia trekingowego, otrzyma w prezencie specjalne

W salonach obuwniczych Badura trwa zimowa wyprzedaż asortymentu. Dodatkowo można skorzystać z jeszcze jednej promocji, która rozpoczęła się 9 stycznia. W jej ramach każdy klient, który dokona zakupu obuwia trekingowego, otrzyma w prezencie specjalne do niego skarpety ze zniżką wynoszącą 20%.

Jeśli zależy Ci na jakości wykonania oraz naturalnych tworzywach, to koniecznie odwiedź salony obuwnicze Badura. Promocja na buty trekingowe to prawdziwa okazja, więc warto się nią zainteresować zaglądają na stronę internetową producenta: http://badura.pl/1-strona-glowna .

Wyprzedaż zimowa to też nie lada gratka, więc zapoznaj się z nowymi wyprzedażowymi cenami na cały asortyment w sklepach Badura. Sprawdź ile teraz kosztują buty: http://sklep.badura.pl/ .

Komentarze