Albo kwiaty, albo kolor

Zastanawiasz się co będzie w modzie tego lata? Odpowiedź jest bardzo prosta. Postaw w swoich stylizacjach na kwiatowe wzory albo wybierz ubrania w jednolitym kolorze. W tym sezonie zdecydowanie królować będą w modzie motywy kwiatowe. Im kwiatów więc

Zastanawiasz się co będzie w modzie tego lata? Odpowiedź jest bardzo prosta. Postaw w swoich stylizacjach na kwiatowe wzory albo wybierz ubrania w jednolitym kolorze.

W tym sezonie zdecydowanie królować będą w modzie motywy kwiatowe. Im kwiatów więcej, to tym lepiej, tym bardziej jeśli będą tworzyły wielobarwną łąkę. W tym sezonie zdecydowanie królują kwieciste spódnice, choć moda poszła dalej, bo motyw ten opanował także spodnie. Jednym słowem wszystko, co ma kwiaty będzie modne. Jeśli wybierasz wielobarwną łączkę w spodniach lub spódnicy, to zestaw ją z górą w jednolitym kolorze. Dzięki temu sylwetka nie zleje się w bliżej nieokreśloną całość, a wręcz przeciwnie – motyw kwiatowy nada stylizacji elegancji.
Drugą z propozycji na tegoroczny sezon letni jest łączenie ze sobą dwóch wyraźnych i intensywnych kolorów. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń, bo zestawiać ze sobą można niemal wszystkie kolory. Ważne jest aby dół i góra miał jednolity kolor, im bardziej żywy lub jaskrawy tym lepiej.

Tak naprawdę letnie stylizacje powinny tryskać kolorami, a przede wszystkim wyróżniać się ich intensywnością. Tego lata ma być kolorowo, aby poczuć w pełni moc słońca i wszystkie uroki lata.

Komentarze