-50% na wybrane produkty z kolekcji CALZEDONIA

Calzedonia wie jak rozpieszczać klientki. Od 27 czerwca do 26 lipca obowiązuje promocja do -50% na wybrane produkty, a jest ich naprawdę bardzo dużo! Marka, której ambasadorką jest Anna Lewandowska, proponuje swoim klientom wyszukane, nowoczes

calzedonia-wyprzedaz

Calzedonia wie jak rozpieszczać klientki. Od 27 czerwca do 26 lipca obowiązuje promocja do -50% na wybrane produkty, a jest ich naprawdę bardzo dużo!

Marka, której ambasadorką jest Anna Lewandowska, proponuje swoim klientom wyszukane, nowoczesne, a jednocześnie bardzo ciekawe propozycje, dzięki którym można będzie świetnie przygotować się do letniego sezonu. Co więcej, idealne propozycje dla siebie znajdą nie tylko panie, ale także panowie, jak i dzieci. Cała rodzina może ubrać się na plażę w produktach marki Calzedonia. Dostępne są całe komplety bikini, jak i pojedyncze elementy tworzące całość, rajstopy i pończochy, legginsy oraz skarpety, kąpielówki, bokserki na plażę, kostiumy kąpielowe dla dzieci. W jednym miejscu można znaleźć wszystko, w czym będzie się bardzo dobrze wyglądało na plaży.

Wejdź na https://pl.calzedonia.com/category/wyprzedaz/dzieci/pc/50952/51005.uts i znajdź propozycje idealnie dopasowane do siebie, dostępne obecnie w bardzo korzystnych cenach.

Komentarze