-50% na wszystko w Wółczanka

-50% na wszystko w Wółczanka

Black Friday w Wółczanka trwa już od 21 listopada. Aż do 2 grudnia możesz kupić praktycznie wszystkie produkty z oferty -50% taniej. Promocją nie są objęte jedynie produkty oznaczone hasłem: CENOWE OKAZJE. Czas rozpocząć wielkie, ekskluzywne i elegan

Black Friday w Wółczanka trwa już od 21 listopada. Aż do 2 grudnia możesz kupić praktycznie wszystkie produkty z oferty -50% taniej. Promocją nie są objęte jedynie produkty oznaczone hasłem: CENOWE OKAZJE. Czas rozpocząć wielkie, ekskluzywne i eleganckie zakupy.

Zakupowe szaleństwo w sklepach Wółczanka trwa w najlepsze. Wiele produktów z oferty można kupić 50% taniej zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet. Dlatego to do klienta należy decyzja, gdzie woli zrobić zakupy. Asortyment marki jest na tyle bogaty, że nie będzie problemu ze znalezieniem propozycji odpowiednich, komfortowych, pięknych i wygodnych. Wykonane z wysokiej jakości bawełny koszule Wółczanka to klasa sama w sobie, a obecnie na promocji dostępnych jest jeszcze więcej produktów z asortymentu marki. Promocja obowiązuje zarówno na produkty dla niej, jak i dla niego.

Na stronie https://www.wolczanka.pl/koszule-damskie znajdziesz wszystkie propozycje, jakie zostały objęte aktualną promocją.

Komentarze