-50% na drugą rzecz w Okaidi

Robiąc zakupy w Okaidi od 22 sierpnia do 9 września, możesz kupić drugą rzecz dla swojego dziecka 50% taniej. Promocją objęty jest wybrany asortyment marki. Dzieci bardzo szybko niszczą ubrania i równie szybko z nich wyrastają. Niestety, taka

Robiąc zakupy w Okaidi od 22 sierpnia do 9 września, możesz kupić drugą rzecz dla swojego dziecka 50% taniej. Promocją objęty jest wybrany asortyment marki.

Dzieci bardzo szybko niszczą ubrania i równie szybko z nich wyrastają. Niestety, taka jest kolej rzeczy. Dla każdego rodzica zawsze świetną wiadomością są promocje podobne, jak w Okaidi. Kupując jedną rzecz, drugą mogą nabyć nawet 50% taniej, co zmniejsza koszt całych zakupów. A jakie propozycje są dostępne w ofercie Okaidi? Przede wszystkim są to koszulki z napisami, materiałowe rurki, legginsy sportowe, mini spódniczki, sukienki, bluzy oraz szereg innych propozycji, w których dziecko będzie czuło się wygodnie, a jednocześnie będzie wyglądało w niezwykle atrakcyjny sposób. Propozycji jest tak dużo, że na pewno każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka.

Na stronie https://www.okaidi.pl/nasze-propozycje/powrot-do-szkoy?intid=hp-za-zone1 znajdziesz wszystkie propozycje, które obejmuje aktualna promocja.

Komentarze