50% na drugą parę szortów lub spódnic w Tally Weijl

Wielkimi krokami zbliża się letni czas. Każda kobieta chce wtedy pokazać swoje nogi w idealnie dopasowanych szortach lub modnych spódniczkach. Wzbogać swoją szafę o nowe modele z Tally Weijl. Na drugą parę otrzymasz teraz 50% rabatu. Wybrane,

tally-wejl-wyprzedaz

Wielkimi krokami zbliża się letni czas. Każda kobieta chce wtedy pokazać swoje nogi w idealnie dopasowanych szortach lub modnych spódniczkach. Wzbogać swoją szafę o nowe modele z Tally Weijl. Na drugą parę otrzymasz teraz 50% rabatu.

Wybrane, oznakowane produkty z oferty Tally Weijl możesz kupić w atrakcyjnym rabacie. Wystarczy wybrać dwie pary szortów lub spódniczek objętych promocją, a można będzie cieszyć się z ceny o połowę niższej na drugą rzecz. Jest to bardzo dobra okazja, aby wzbogacić swoją szafę o dobrej jakości szorty i spódniczki, które w dodatku prezentują się znakomicie i idealnie leżą na kobiecym ciele. Wykonane z jeansu spódniczki i spodenki nosiło będzie się wygodnie. Dostępne są także propozycje materiałowe, dlatego każda z pań znajdzie coś dla siebie. Modeli jest tak dużo, że można przebierać i wybierać do woli.

Wejdź na https://www.tally-weijl.com/pl_PL/catalog/category/view/id/2089 i sprawdź, które spodenki lub spódniczki będą najlepiej do Ciebie pasowały.

 

 

 

 

Komentarze